אודות

אני מתמחה בסיוע ללקוחותיי להתגבר על בושה, מבוכה, השפלה וחרדה במצבים חברתיים ופחד משיפוט שלילי מצד אחרים, וכיצד להתגבר על תחושות של אי-כשירות באווירה לא שיפוטית וחמה ומקבלת. כמו כן, ייזום ותחזוק של מערכות יחסים, כמו גם היכרויות והתחלת מערכת יחסים חדשים לאחר גירושין.

 

למד להיות מוצלח יותר ביחסים שלך עם אנשים, הן בחיים האישיים שלך והן בעסקים. אני יכול ללמד אותך את הטכניקות, הכישורים והכריזמה שיש לאנשים מוצלחים. רושם ראשוני משפיע בכל מקום שבו את/ה חי, במיוחד בישראל, יכולת הצגה עצמית בעל פה ובאמצעות שפת הגוף שלך יכול לקבוע את הצלחתך ביוזמת קשרים אישיים חדשים ובעסקים. פוליטיקאים, שחקנים ומנכ"לים מוציאים מיליונים על יועצים כדי להכשיר אותם להקרין את התמונה שמרוויחה להם הצלחה, וכעת גם אתם יכולים ללמוד איך להקרין את הרושם שאתם רוצים לעשות. אתם יכולים ליהנות מניסיוני הרב שנים בארה "ב ובישראל, על ידי סדנאות, וכן ייעוץ אישי.

 

יחדיו אנו עשויים להשתמש בשילוב של גישות, כולל חינוך, הכשרה מיומנויות, חזרות התנהגותית שבה אנו מתרגלים את המיומנויות הנדרשות במצבים מאתגרים. אסרטיביות, תקשורת, אימון שיחתי יכול גם להיכלל בפגישות שלנו.

קורות חיים

 • חיבר את הספר הראשון אשר מלמד כיצד להתגבר על ביישנות וחוסר בטחון עצמי בעזרת פסיכולוגיה התנהגותית קוגניטיבית: "ביישנות ואיך להתגבר אליה", בהוצאת "צ'ריקובר מוציאים לאור בע"מ", 1982.
 • הציג לארץ לראשונה תכנית לשיפור מוטיבציה ומשמעת בהתעמלות המבוסס על עקרונות פסיכולוגיה התנהגותית.
 • הרצה באוניברסיטה העברית.
 • לימד את קורס המכללה הראשון בישראל, "איך לפתח את האינטליגנציה המעשית שלך."
 • הקים את הארגון הראשון והיחיד בישראל שמאתגר וחושף מתחזים ורמאים ואת השיטות בהן הם משתמשים לרמות את הציבור: "האגודה הישראלית לחקירה ביקורתית של מדע מדומה".

 

משנות השמונים עסק בפסיכותרפיה, נתן הרצאות והנחה סדנאות במחשבה יצירתית, שיפור אינטליגנציה והיגיון מעשיים, והרצה ליישום שינויים בחייהם של אנשים. בעבר הוא לימד את הקורס "איך לפתח את האינטליגנציה המעשית שלך" באוניברסיטה עממית.

פיליפ מרמרוס הוא גם בעבר יו"ר של "הוועד לחקירה ביקורתית של מדע מדומה בישראל", אשר חוקר ומזמין מדיומים, אסטרולוגים, מגידי עתידות, מרפאים וכיוצא באלה להוכיח את טענתם שיש בידיהם כוחות על-טבעיים.

בנוסף לכל אלה, כתב פיליפ מרמרוס ספר שהפך לרב-מכר בעברית: "ביישנות, וכיצד להתגבר עליה".

כתוצאה מעבודתו, זכה מרמרוס לפרסום רב והוא מתבקש להתראיין על ידי עיתונאים ולתת הרצאות. הוא הופיע בגלי צה"ל ובטלוויזיה. מספר מאמרים נכתבו אודותיו בעיתונות ובירחונים והוא הופיע בעמוד השער של העיתון "ידיעות אחרונות" במדור "שבעה ימים".

 

עוד כמה פרטים אישיים

קודם כל, אני קורא, ישנם ספרים בכל מקום בביתי! אני גם צלם שחור ולבן רציני וזוכה פרסים. אסתטיקה חשובה לי ואני רגיש ליופי סביבי (לדוגמא בביתי) כמו גם ליופי הפנימי של אנשים מיוחדים. חוץ מלקרוא וללמוד – תמיד לומד – אני מתעמל חמישה ימים בשבוע. ההתעמלות שלי עקרונית להרגשה הפסיכולוגית הטובה שלי והיא מקור לאנרגיה זמינה לה אני זקוק כדי לבצע את מה שאני מלמד אחרים.

במהלך 25 השנים האחרונות אני מייעץ ומרצה כמו גם חוקר, בוחן ומלטש את כישורי כפסיכותרפיסט. כרגע עובד על ספר שני, "עצמה אישית בלתי מוגבלת".

 

השכלה:

State University of New York at Stony Brook, NY. M.S.W
בעבודה סוציאלית קלינית/התנהגותית. תכנית תלת-שנתית משולבת עם פסיכולוגיה קלינית, 1976

Empire State College, New York B.A.
בפסיכולוגיה, 1974

 

רישיונות מקצועיים והכשרה מתקדמת:

 • מומחה בטיפול התנהגותי קוגנטיבי - איטייה. האגודה הישראל לטיפול התנהגותי.
 • מכון לפסיכותרפיה רציונאלית אמוציונאלית RBT-Albert Ellis – מוסמך בטיפול התנהגותי קוגניטיבי.
 • האגודה האמריקאית לקידום הטיפול ההתנהגותי American Association for the Advancement of Behavior Therapy
 • פסיכותרפיסט מוסמך ובעל רישיון.
 • חבר בינלאומי בהסתדרות הפסיכולוגים האמריקאית.
 • מוסמך לעיסוק בפסיכותרפיה התנהגותית קוגניטיבית ע"י ממשלת ניו-יורק.
 • מוסמך בתרפיה מיני.